Vnější klika dveří ESEN SKV 16SKV233
- Kategorie: "Madlo, rukojet"
- Výrobce:ESEN SKV
- Stav produktu:normální
- Katalogový kód:16SKV233
| Název | Poznámka | Dostupnost | Cena s DPH | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|---|
- montovací strana:Zadní kapota vozidla
- pocet polu:2
- hmotnost ( v kg ):0,1
- Záruka:Záruka 3 roky
- Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.):✓
- AUDI 5J0827566E
- SKODA 5J0827566E
- VAG 5J0827566E
- VW 5J0827566E
- BLIC 6010-43-008417P
- ESEN SKV 16SKV233
- MTR 12194190
- MTR 12194191
- NTY EZC-SK-016
- PRASCO AD1208950
- Storm 9702002
- Storm 9702503
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI (70kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI (60kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI (63kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI (66kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI (136kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI (103kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI (92kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI (90kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI (110kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI (85kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI (66kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI (77kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI (141kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI (105kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro (188kW)
- AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro (170kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 (44kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 (51kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 12V (44kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG (51kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG (44kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI (55kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI (77kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI (63kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.4 (63kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.4 LPG (63kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (51kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (59kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS (132kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.6 (77kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI (66kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI (77kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI (55kW)
- SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI (77kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (44kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (51kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V (44kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG (51kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI (55kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI (63kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI (77kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 (63kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG (63kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (51kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (59kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS (132kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 (77kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI (66kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI (77kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI (55kW)
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI (77kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.4 TSI (92kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI (77kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI (118kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 (118kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI (77kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI (103kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI (125kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V (103kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 (125kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TFSI (147kW)
- SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x4 (191kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 (59kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (118kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (90kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (103kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (125kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 (75kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI (77kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion (77kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (100kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (103kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW)
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI (147kW)