Mazací plány - Motorové a převodové oleje

Na této stránce najdeš odkazy na dostupné mazací plány od různých výrobců olejů a kapalin.

Při výběru motorového nebo převodového oleje je důležité dodržovat specifikace dané výrobcem vozidla. Pokud tyto informace nemáš, můžeš je dohledat pomocí mazacích plánů, které najdeš v odkazech viz níže.

Vyber si mazací plán oleje Tvojí oblíbené značky nebo značku, kterou preferuje Tvůj zákazník.

Pokud jsi tu nenašel svůj oblíbený mazací plán, tak nám dej vědět a obratem ho přidáme!

Mazací plán CASTROL

Castrol - mazací plán je v českém jazyce. Britská společnost Castrol nabízí prémiová maziva, motorové a převodové oleje. Na světovém trhu působí od roku 1909. Patří do skupiny BP.

Mazací plán Aral Lubricants

Aral Lubricants - mazací plán je v anglickém jazyce. Značka Aral byla založena v roce 1924, ale její historie sahá do roku 1898. Je součástí skupiny BP.

Mazací plán Champion Lubes

Champion Lubes - mazací plán je v anglickém jazyce. Společnost Champion Lubes jsou belgická maziva. Společnost byla založena v roce 1955.

Mazací plán Shell

Shell - mazací plán je v českém jazyce. Britsko-nizozemská společnost nabízí své produkty od roku 1907. Prémiový olej, který používají prémiové značky jako Ferarri.

Mazací plán Total a ELF

Total a ELF - mazací plán je v anglickém jazyce. Francouzská společnost Total byla založena v roce 1924. ELF je dceřinná společnost Totalu. Nejvíce je používán ve francouzských vozidlech.

Mazací plán Mobil1

Mobil1 - mazací plán je v německém jazyce. Historie americké společnosti ExxonMobil sahá až do roku 1870. Značka Mobil byla poprvé použita v roce 1955. Patří mezi oblíbené značky vlastníků vozů Porsche a Volvo.

Mazací plán Millers Oil

Millers Oil - mazací plán je v českém jazyce. Britská společnost byla založena roku 1887. Nejvyšší řada olejů této značky, která vyvíjí vlastní aditiva.

Mazací plán Valvoline

Valvoline - mazací plán je v anglickém jazyce. Společnost Valvoline byla založena v USA roku 1866. Patří do skupiny Ashland Inc.

Mazací plán Mogul Paramo

Mogul Paramo - mazací plán je v českém jazyce. Společnost PARAMO byla založena v roce 1889 v České republice, v Pardubicích. Značka Mogul byla založena v roce 1927. PARAMO je dceřinou společností UNIPETROLu.

Mazací plán Liqui Moly

Liqui Moly - mazací plán je v německém jazyce. Německá společnost Liqui Moly byla založena v roce 1957.

Mazací plán Motul

Motul - mazací plán je v českém jazyce.  Je francouská společnost. Značka Motul je na trhu od roku 1853, byla založena v USA společností Swan & Finch Co. Řadí se mezi nejstarší značky na trhu s motorovými oleji a mazivy.

Mazací plán Selenia a Tutela

Selenia a Tutela - mazací plán je v anglickém jazyce. Historie společnosti FL Selenia sahá do roku 1912, kdy byla založena značka FL (Fiat Lubrificanti). V roce 2000 opustila Fiat Group a vstoupila na trh pod zančkou FL Selenia. V roce 2008 byla značka koupena společností Petronas Lubricants International.

Mazací plán Petronas

Petronas - mazací plán je v českém jazyce. Je malajsijská petrochemická společnost založená v roce 1974 malajsijskou vládou.

Mazací plán Q8 Oils

Q8 Oils - mazací plán je v anglickém jazyce. Značka Q8 patří Kuvajtské petrolejářské korporaci (Kuwait Petroleum Corporation), která byla založena v roce 1980.

Mazací plán Ravenol

Ravenol - mazací plán je v anglickém jazyce. Je německá společnost založená v roce 1946.

Mazací plán MPM Oil

MPM Oil - mazací plán je v anglickém jazyce. Holandská společnost působí na trhu od roku 1994. V roce 2018 byla zakoupena společností LKQ Corporation.

Mazací plán YACCO

YACCO - mazací plán je ve francouzském jazyce. Francouzská společnost YACCO byla založena v roce 1919. Sídlo společnosti je v Paříži, laboratoř a továrna v Normandii.

Mazací plán ORLEN OIL

ORLEN OIL - mazací plán je v anglickém jazyce. Je součástí skupiny Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Historie společnosti ORLEN sahá až do roku 1853. Značka ORLEN byla založeno roku 1999.

 

Potřebuješ poradit?

Pokud si i přesto nejsi jistý/á, jaký správný olej použít, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro Tebe! Stačí nám zaslat informace o Tvém vozidle a obratem zjistíme, který olej do něj patří.

Položky označené * jsou povinné.