Sada dilu vinutych pruzin k odpruzeni EIBACH PSS65-85-002-01-22
- Kategorie: Pružina podvozku / podvozková sada
- Výrobce:EIBACH
- Stav produktu:normální
- Katalogový kód:PSS65-85-002-01-22
| Název | Poznámka | Dostupnost | Cena s DPH | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|---|
- vybavení vozidla:pro vozidla bez vyrovnávacího systému
- Typ povolení:S atestem
- podvozek:sroubove odpruzeni(vyskove nastavitelne)
- Snizeni ca. [mm]:40-75
- Nutno dodrzovat montazni navod:✓
- KW 10280009
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 (74kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (85kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 (88kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 (110kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI (110kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 (142kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 (74kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 (88kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 (110kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI (110kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (142kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 (75kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (85kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (120kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (110kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 (75kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (96kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (85kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (120kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (110kW)