Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele ESEN SKV 39SKV066
- Kategorie: Vačkový hřídel / sada
- Výrobce:ESEN SKV
- Stav produktu:normální
- Katalogový kód:39SKV066
| Název | Poznámka | Dostupnost | Cena s DPH | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|---|
- druh provozu:elektricky-hydraulicky
- pocet polu:2
- Typ ventilu:pro vstupní ventil
- hmotnost ( v kg ):0,19
- Záruka:Záruka 3 roky
- Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.):✓
- HYUNDAI 243552B000
| Foto | Název | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele ACKOJA A52-0376 na dotaz u výrobce | ACKOJA |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele BGA OCV2700 na dotaz u výrobce | BGA |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele BLUE PRINT ADBP740029 na dotaz u výrobce | BLUE PRINT |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele FEBI BILSTEIN 175267 Dostupnost: ks | FEBI BILSTEIN |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele GATES VVS224 Dostupnost: ks | GATES |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele KAMOKA RA021 Dostupnost: ks | KAMOKA |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele METZGER 2411020 na dotaz u výrobce | METZGER |
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele TOPRAN 821 794 Dostupnost: ks | TOPRAN |
- A.Z. Meisterteile AZMT-30-057-1067
- AUTEX 716035
- AUTLOG KT3032
- BAPMIC BF0426450052
- BOGAP Y1340100
- ELTA AUTOMOTIVE EE0838
- ELTA AUTOMOTIVE XCS8038
- ERA 554090A
- ESEN SKV 39SKV066
- FAI AutoParts OCV112
- Frankberg 5481FB0021206
- GK SK6035
- HEPU 21-5030
- INTERMOTOR 17341
- INTERMOTOR CAS1040
- INTERMOTOR EAC041
- INTERMOTOR LCS700
- IPD 215030
- IPD 21-5030
- LEMARK LCS700
- LUCAS SEB7813
- LYNXauto VS-1314
- MOTORAD 1VS272
- NAKAMOTO K31-HYD-20030003
- NTY EFR-HY-508
- OSSCA 18849
- PartsTec PTA127-0020
- PATRON P14-0171
- RIDEX 3826C0012
- STANDARD 17341
- STANDARD CAS1040
- STANDARD EAC041
- STANDARD LCS700
- STARTVOLT SVC 0809
- STELLOX 75-51403-SX
- SWAG 33 10 5463
- VAICO V520302
- WALKER PRODUCTS 590-1294
- WILMINK GROUP WG2217759
- WILMINK GROUP WG2225438
- ZZVF ZV03200Y
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 (74kW)
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 (93kW)
- HYUNDAI i30 (FD) 1.4 (77kW)
- HYUNDAI i30 (FD) 1.4 (80kW)
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (85kW)
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (93kW)
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (90kW)
- HYUNDAI i30 kombi (FD) 1.4 (77kW)
- HYUNDAI i30 kombi (FD) 1.6 (90kW)
- HYUNDAI i30 kombi (FD) 1.6 (93kW)
- HYUNDAI i30 kombi (FD) 1.6 (85kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 (80kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT (66kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (93kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (85kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (90kW)
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT (92kW)
- KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.4 (77kW)
- KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.4 (80kW)
- KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.6 (93kW)
- KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.6 (85kW)
- KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.6 (90kW)
- KIA CERATO I limuzína (LD) 1.6 (77kW)
- KIA CERATO I limuzína (LD) 1.6 (90kW)
- KIA CERATO I Šikmá zadní část (LD) 1.6 (77kW)
- KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT (77kW)
- KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT (93kW)