Pružina podvozku EIBACH F1541001
- Kategorie: Odpružení
- Výrobce:EIBACH
- Stav produktu:normální
- Katalogový kód:F1541001
| Název | Poznámka | Dostupnost | Cena s DPH | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|---|
- montovací strana:přední osa
- délka (v mm):290
- omezení výrobce:Eibach
- podvozek:pro vozidla se sportovním podvozkem
- Tvar pruziny:Sroubovita pruzina
- Počet závitů:7
- Průměr drátu [mm]:15
- doporučena výměna v párech:✓
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (120kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (121kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro (120kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro (121kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI (110kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro (110kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (102kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (110kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro (110kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (140kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (142kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (128kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (128kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (142kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (140kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (121kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (120kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro (121kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro (120kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (128kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (142kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro (128kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro (142kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 (85kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T (110kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T (132kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI (85kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI (96kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI (81kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 2.0 (96kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 (85kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T (110kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T (132kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI (81kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI (85kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI (96kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.0 (96kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (96kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (74kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (85kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (77kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 (85kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI (103kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion (142kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion (140kW)