Parkovací senzor VEMO V95-72-10063
- Kategorie: Parkovací senzor
- Výrobce:VEMO
- Stav produktu:normální
- Katalogový kód:V95-72-10063
- Vaše cena: cena na dotaz / ks
- Sirka v mm:27
- Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info:s kabel.sadou, s drzakem, mit Schrumpf-Quetschverbinder
- montovací strana:u řidiče + u spolujezdce
- Doplňující výrobek/info 2:se zastrckou
- vyska ( v mm ):44,8
- délka (v mm):46
- Tvar:zahnutý do úhlu
- pocet polu:3
- povrch:opatřeno základovou barvou
- hmotnost ( v kg ):0,114
- Chemicka vlastnost:lakovatelné
- barva krytu:černá
- Typ snímače:ultrazvukový senzor
- Barva:černá
- BAJAJ RE at10041
- VOLVO 30 668 099
- VOLVO 30 668 099_kit
- VOLVO 30 668 100
- VOLVO 30 668 100_kit
- VOLVO 8 659 731 kit1
| Foto | Název | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Parkovací senzor HELLA 6PX 358 141-701 na dotaz u výrobce | HELLA |
Parkovací senzor MEYLE 514 895 0000 na dotaz u výrobce | MEYLE |
Parkovací senzor TOPRAN 600 427 Dostupnost: ks | TOPRAN |
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.0 D (100kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 (103kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 i (125kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) D3 (110kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) D4 (130kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) D5 (132kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 (169kW)
- VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 (162kW)
- VOLVO S40 II (544) 1.6 (74kW)
- VOLVO S40 II (544) 1.6 D (81kW)
- VOLVO S40 II (544) 1.8 (92kW)
- VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel (92kW)
- VOLVO S40 II (544) 2.0 (107kW)
- VOLVO S40 II (544) 2.0 D (100kW)
- VOLVO S40 II (544) 2.0 F (107kW)
- VOLVO S40 II (544) 2.4 (125kW)
- VOLVO S40 II (544) 2.4 (103kW)
- VOLVO S40 II (544) D2 (84kW)
- VOLVO S40 II (544) D3 (110kW)
- VOLVO S40 II (544) D4 (130kW)
- VOLVO S40 II (544) D5 (132kW)
- VOLVO S40 II (544) T5 (162kW)
- VOLVO S40 II (544) T5 (169kW)
- VOLVO S40 II (544) T5 AWD (169kW)
- VOLVO S40 II (544) T5 AWD (162kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.0 T (132kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 (103kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 (125kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 D (120kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 D (96kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 D (93kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 T (147kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD (147kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.5 T (154kW)
- VOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD (154kW)
- VOLVO S60 I (384) D5 (120kW)
- VOLVO S60 I (384) D5 (136kW)
- VOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD (221kW)
- VOLVO S60 I (384) T5 (184kW)
- VOLVO S60 I (384) T5 (191kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.0 (120kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.0 T (166kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.0 T (132kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.3 R (195kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.4 (103kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.4 (125kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.4 D (96kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.4 T (147kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.5 T (154kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD (154kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI (103kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.9 (147kW)
- VOLVO S80 I (184) 2.9 (150kW)
- VOLVO S80 I (184) 3.0 (144kW)
- VOLVO S80 I (184) D5 (120kW)
- VOLVO S80 I (184) T5 AWD (147kW)
- VOLVO S80 I (184) T6 (200kW)
- VOLVO S80 I (184) T6 (200kW)
- VOLVO V50 (545) 1.6 (74kW)
- VOLVO V50 (545) 1.6 D (81kW)
- VOLVO V50 (545) 1.8 (92kW)
- VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel (92kW)
- VOLVO V50 (545) 2.0 (107kW)
- VOLVO V50 (545) 2.0 D (100kW)
- VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel (107kW)
- VOLVO V50 (545) 2.4 (103kW)
- VOLVO V50 (545) 2.4 (125kW)
- VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi (120kW)
- VOLVO V50 (545) D2 (84kW)
- VOLVO V50 (545) D3 (110kW)
- VOLVO V50 (545) D4 (130kW)
- VOLVO V50 (545) D5 (132kW)
- VOLVO V50 (545) T5 (162kW)
- VOLVO V50 (545) T5 (169kW)
- VOLVO V50 (545) T5 AWD (169kW)
- VOLVO V50 (545) T5 AWD (162kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.0 T (132kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.3 (195kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 (103kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 (125kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 D (96kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 D (93kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 T (147kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD (147kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.5 T (154kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD (154kW)
- VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI (103kW)
- VOLVO V70 II (285) D5 (136kW)
- VOLVO V70 II (285) D5 (120kW)
- VOLVO V70 II (285) D5 AWD (136kW)
- VOLVO V70 II (285) D5 AWD (120kW)
- VOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD (221kW)
- VOLVO V70 II (285) T5 (184kW)
- VOLVO V70 II (285) T5 (191kW)
- VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD (142kW)
- VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD (147kW)
- VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.5 T XC AWD (154kW)
- VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD (136kW)
- VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 XC AWD (120kW)
- VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD (154kW)
- VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD (175kW)
- VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD (179kW)
- VOLVO XC90 I (275) D5 AWD (136kW)
- VOLVO XC90 I (275) D5 AWD (120kW)
- VOLVO XC90 I (275) D5 AWD (147kW)
- VOLVO XC90 I (275) T6 AWD (200kW)
- VOLVO XC90 I (275) V8 AWD (232kW)