Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům ve spreji černá 500 CARTECHNIC

Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům ve spreji černá CARTECHNIC 500 ml

Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům ve spreji černá CARTECHNIC 500 ml

  • Vaše cena: 86,91  / ks
  •  105,16  s DPH
+ - ks

Kapaliny nad 20 l neposíláme PPL. Osobní odběr a rozvoz Praha bez omezení.

Název Poznámka Dostupnost Cena s DPH Cena bez DPH
Pobočka P10 Malešice Ihned k dispozici v otevírací době, PPL 1-2 dny 2 ks 105,16  86,91  bez DPH

Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům ve spreji černá CARTECHNIC 500 ml

Vlastnosti:

Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům CARTECHNIC má odolnost proti korozi v solné mlze podle DIN 50021: 500 hodin bez průniku koroze při tloušťce vrstvy 100 mikrometrů. Možnost přelakování. Je trvale pružný a chrání proti kyselinám, solím, extrémnímu chladu i horku. Vyschnutí povrchové vrstvy po 60 minutách. Úplné vyschnutí po 120 minutách. Možnost přelakování po 24 hodinách. Vydatnost až 1,2 m². Skvělé účinky proti přenosu hluku a vibrací při minimální tloušťcě vrstvy 100 mikrometrů. Odolnost proti teplotám od -25°C až do +80°C.

Oblasti používání:

Ochrana podvozku proti odletujícím kamínkům CARTECHNIC se používá hlavně v oblasti podvozků a podběhů kol motorových vozidel (automobily, karavany, cisterny, čluny, kamiony, spojlery, prahy). Díky elastické vrstvě je vozidlo chráněné před mechanickým a chemickým namáháním jako odletující kamínky, posypová sůl, voda a podobně, čímž se zamezuje vzniku koroze.

Použití:

Před použitím řádně protřepat. Před použitím řádně odstraňte nečistoty, mastnotu a hrubou rez. Doporučovaná vzdálenost při nástřiku je cca 30 cm. Nastříkejte ošetřované díly z doporučené vzdálenosti. Případné znečištění ostatních částí vozu nebo nářadí lze v čerstvém stavu odstranit benzinem nebo terpentýnem. Doporučovaná vrstva nástřiku je 500 až 600 mikrometrů. Optimální zpracování je při teplotách +15°C až +25°C.

Uskladnění:

Neskladujte při teplotách pod +15°C a nad +30°C. Chraňte před přímým sluncem. Skladujte na suchém místě.

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.